Změna termínu

Rock In Kroměříž se přesouvá na rok 2021!

Článek publikován: 25. 5. 2020 / 8:49
ROCK IN KROMĚŘÍŽ SE PŘESOUVÁ NA ROK 2021!
Vážení přátelé, mrzí nás to, ale vzhledem k současné situaci musíme akci Rock In Kroměříž přesunout na termín 22. května 2021. Příští rok Vám nabídneme úplně stejnou akci, na kterou jste se těšili letos!

Se všemi kapelami (až na jednu výjimku) jsme domluveni, že u nás vystoupí i v příštím roce! Dostanete přesně to, na co jste se těšili! Jedinou kapelou, se kterou se nám bohužel domluvit nepodařilo, je Walda Gang. Nicméně jsme Vám za Waldu našli adekvátní náhradu – brzy Vám ho odhalíme:-)

Všechny vstupenky zůstávají platné! Zakoupili jste si vstupenku na akci Rock In Kroměříž 2020? Nemusíte se nikde nahlašovat, nemusíte si vstupenku nikde přebookovat… vstupenka Vám jednoduše platí na rok 2021.

Chceme Vás s dovolením požádat, abyste si vstupenky ponechali a příští rok si akci společně užijeme na 100 %. Do určité míry byste tímto krokem pomohli Rock In Kroměříž udržet nad vodou, neboť současná situace je pro pořadatele festivalů po celé republice opravdu zdrcující. Pokud bude chtít někdo vstupenku vrátit, samozřejmě mu pošleme peníze zpět. V případě elektronické vstupenky stačí, aby dotyčný kontaktoval správce našeho vstupenkového systému na emailu info@enigoo.cz nebo na infolince (+420) 461 049 232. Vstupenku zakoupenou v síti Sazky můžete vrátit u jakéhokoli terminálu Sazky.

Ostatní akce na Výstavišti Kroměříž zatím nerušíme. Situace je ale bohužel velmi složitá. Řekli jsme si, že o osudu každé akce rozhodneme dva až tři týdny před akcí. Sledujte prosím náš web a sociální sítě pro více informací.

Děkujeme za pochopení, Výstaviště Kroměříž

Top akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.