Přeloženo

Noc na Karlštejně v Ostravě se přesouvá na rok 2021

Článek publikován: 11. 6. 2020 / 15:00
Informace pořadatele k představením muzikálu Noc na Karlštejně v Ostravě 7. - 10. 7. 2020:

Dobrý den,

bohužel Vás musím informovat o aktuální situaci s muzikálem Noc na Karlštejně v Ostravě. Všechny termíny ostravské produkce muzikálu Noc na Karlštejně se z důvodu místní epidemiologické situace přesouvají na rok 2021. Místo zůstává stejné, Slezkoostravský hrad. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Přesné termíny zveřejníme do konce června 2020. Dle zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 na oblast kulturních akcí máte možnost, pokud se Vám termín nehodí, požádat do 30 dnů od zveřejnění náhradního termínu o voucher (vstupenky) na jinou námi pořádanou akci.
 
Prosím, abyste nás v tomto případě kontaktovali emailem na masvstupenky@masa-agency.cz - můžeme nabídnout například produkci Noc na Karlštejně 15. a 16. července 2020 na zámku Valtice nebo 5. srpna na zámku v Litomyšli.
 
Pokud však dorazíte v roce 2021, budeme se těšit. Případné vrácení vstupného je dle uvedeného zákona možné až v listopadu 2021, a to v případě, že nevyužijete ani náhradní termín ostravské produkce, ani si nevyberete jinou produkci Noci na Karlštejně. Věřím, že se na muzikálu potkáme. 
 
David Kantor, Máša agency s.r.o. 

Top akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.