Zrušeno

Představení Noc na Karlštejně v Ostravě se ruší

Článek publikován: 13. 11. 2020 / 16:55
Aktualizace 13. 11. 2020Představení Noc na Karlštejně v Ostravě se ruší

Vážení,  
procházíme náročným obdobím, které klade vysoké nároky na nás všechny, na naši odpovědnost, ohleduplnost a lidskost, a to s jediným cílem - ochránit to nejcennější, co máme - naše zdraví. 
Velmi nás to mrzí, ale z důvodu nejistoty, jakým způsobem se bude celá situace vyvíjet, jsme se rozhodli zrušit již přesunuté představení muzikálu Noc na Karlštejně na Slezkoostravském hradě i pro rok 2021

Z tohoto důvodu bychom Vám vrátili finanční prostředky za Vámi zakoupené vstupenky na toto představení. 
Tímto bychom Vás požádali, aby jste Vámi zakoupené vstupenky zaslali ve scanu na naši emailovou adresu, a to včetně kontaktu na Vás a čísla účtu, kam chcete finance vrátit.

Emailový kontakt je masvstupenky@masa-agency.cz. Prosíme o zaslání do 20. 11. 2020. Následně Vám budou finance navráceny na Vámi uvedený účet do 30. 11. 2020. 
Závěrem nám dovolte popřát Vám pokud možno vše nejlepší a hlavně hodně zdraví. 
Produkční agentura Máša agency s.r.o. 


Publikováno 11. 6. 2020 / Noc na Karlštejně v Ostravě se přesouvá na rok 2021
Informace pořadatele k představením muzikálu Noc na Karlštejně v Ostravě 7. - 10. 7. 2020:

Dobrý den, 
bohužel Vás musím informovat o aktuální situaci s muzikálem Noc na Karlštejně v Ostravě. Všechny termíny ostravské produkce muzikálu Noc na Karlštejně se z důvodu místní epidemiologické situace přesouvají na rok 2021. Místo zůstává stejné, Slezkoostravský hrad. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Přesné termíny zveřejníme do konce června 2020. Dle zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 na oblast kulturních akcí máte možnost, pokud se Vám termín nehodí, požádat do 30 dnů od zveřejnění náhradního termínu o voucher (vstupenky) na jinou námi pořádanou akci.
 
Prosím, abyste nás v tomto případě kontaktovali emailem na masvstupenky@masa-agency.cz - můžeme nabídnout například produkci Noc na Karlštejně 15. a 16. července 2020 na zámku Valtice nebo 5. srpna na zámku v Litomyšli.
 
Pokud však dorazíte v roce 2021, budeme se těšit. Případné vrácení vstupného je dle uvedeného zákona možné až v listopadu 2021, a to v případě, že nevyužijete ani náhradní termín ostravské produkce, ani si nevyberete jinou produkci Noci na Karlštejně. Věřím, že se na muzikálu potkáme. 
David Kantor, Máša agency s.r.o. 

Top akce