Změna termínu

Nový termín koncertu Scooteru v Plzni

Článek publikován: 21. 4. 2021 / 10:09


Aktualizace: 21. 4. 2021 / Oznámen nový termín koncertu Scooteru v Plzni 
Nový termín koncertu kapely Scooter v Logspeed CZ aréně je 6. 10. 2022. Všechny prodané vstupenky zůstávají v platnosti na tento nový termín. Vstupenky můžete objednat ZDE.

Aktualizace: 15. 1. 2021Vyjádření k současné situaci ohledně koncertu Scooteru v Plzni 
Vážení přátelé, přejeme Vám všechno dobré v roce 2021.
Situace, ve které se nalézáme my všichni, tedy pořadatelé, Scooter a jejich management a hlavně vy fanoušci, je zcela vyjímečná. Nyní je jasné, že se koncerty v lednových termínech nebudou moci díky vládním opatřením v souvislosti s pandemií COVID-19 uskutečnit. Přestože se v důsledku koronaviru ani pořadatelům nevyhnuly různé pracovní, osobní i zdravotní komplikace, nyní hledáme společně se Scootery termíny, ve kterých bychom se s nimi mohli v Pardubicích, Plzni i Ústí nad Labem co nejdříve setkat. Je to velmi složité, ale předpokládáme, že je budeme moci oznámit během několika týdnů. Vstupenky na všechny koncerty samozřejmě zůstanou v platnosti. 
Věříme, že přestože nyní je situace komplikovaná, brzy bude všechno Hyper, Hyper!
Jsme s Vámi, buďte s námi. Společně to zvládneme!

Publikováno: 17. 4. 2020 / Prohlášení ke koncertu kapely SCOOTER v Plzni
Z důvodu pandemie koronaviru se termín koncertu kapely SCOOTER, který se měl konat 2. 5. 2020 v Logspeed aréně v Plzni přesouvá na nový termín, a to 29. 1. 2021. Všechny prodané vstupenky zůstávají v platnosti na tento nový termín. Velmi nás situace mrzí, ale ani pořadatelé, ani kapela za vzniklou situaci nemůžeme. Vše bylo připravené, stálo to vše velkou námahu to zrealizovat, chtěli jsme vám dodat super zážitek, ale bohužel situace to nedovoluje. Čekalo se do poslední chvíle, jak to bude jen možné, a tak nám nezbývá počkat do ledna příštího roku. Děkujeme za pochopení a držte se, ať se ve zdraví v lednu potkáme.

Top akce