Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním objednávky vyjadřuje zákazník svůj souhlas tím, aby osobní údaje, které poskytl v souvislosti s provedením rezervace vstupenek na tomto webovém portálu, byly:
  •  
  • a) až do odvolání jeho souhlasu zpracovávány společností IRSnet CZ s.r.o., IČO 267 32 122, sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00  Praha 1, jakožto správcem těchto údajů,
  •  
  • b) poskytnuty ke zpracovávání a až do odvolání jeho souhlasu zpracovávány provozovatelem O2 areny, společností Bestsport, a.s., IČO 242 14 795, sídlem Praha 9, Českomoravská 2345/17, PSČ 190 00, jakožto správcem těchto údajů, a to za účelem (i) statistického vyhodnocování návštěvníků akcí konaných v O2 areně a za účelem (ii) jejich marketingového využití.

Marketingovým využitím se rozumí zejména nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích, zahrnující i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu neurčitou.

Zákazník, který poskytl správcům osobní údaje, má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle ust. §§ 11, 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Souhlas se  zpracováním osobních údajů uděluje zákazník dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese e-mailové adrese společnosti Bestsport, a.s., newsletter@bestsport.cz a na e-mailové adrese společnosti IRSnet CZ s.r.o., newsletter@ticketportal.cz.