LET IT ROLL OPEN AIR 2016 / VSTUPENKY + SLUŽBY

Článek publikován: 23. 5. 2016 / 16:38

 

VSTUPENKY


Standardní třídenní vstupenka na festival Let It Roll. Vstupenka musí obsahovat jméno držitele vstupenky (zadáte při nákupu).Zaručují kompletní balíček festivalových služeb, třídenní vstup na festival. PRODEJ VSTUPENEK OD 18-TI LET!

PLATINUM VSTUPENKA ZAHRNUJE:
- vstup na festival
- vstup na "platinum terasu
- all inclusive konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů, Catering (teplý a studený bufet)
- Camping ve speciální zóně, Parking umístěn v blízkosti kempu Platina
- úschovna zdarma

SLUŽBYKempovné je určeno pro 1 jednu osobu a je možné kombinovat s jednou vstupenkou. Na jednu vstupenku CAMP může využívat festivalový kemp jen jedna osoba.

 

Parking pro jedno vozidlo. Parkování bude umožněno ve festivalové parkovací zóně. V blízkosti parkoviště bude možné zakoupit vstupenky na festival u nejbližších pokladen.

 
(pro 2 osoby)
Pronájem stanu pro 2 osoby ve stanovém městečku Tent Inn na festivalu Let It Roll. Jedná se o komplexní službu pronájmu stanu. Na základě rezervace Tent Inn stanu příjdete na místo a rovnou bydlíte. Odpadá tak starost s dovezením stanu, postavením, bouráním, čištěním atd. Tent INN vstupenka je platná jen společně se vstupenkou STANDARD + CAMP nebo PLATINA.

 

Možnost parkování obytných vozů nebo možnost parkování osobních vozů se stanem vedle auta. Celkový vytyčený prostor vztahující se k této vstupence je 9x3m. Umístěno v parking zóně poblíž festivalového areálu. Car Camp vstupenka je platná jen společně se vstupenkou STANDARD + CAMP nebo PLATINA.Ubytování v luxusních stanech typu Bell Tent pro 1 až 5 osob v odděleném campu s nadstandardním vybavením.


TEEPEE
Ubytování v luxusních stanech typu TeePee pro 1 až 8 osob v odděleném campu s nadstandardním vybavením.

Top akce