Rytíři Kladno plánují virtuálně vyprodat stadion

Článek publikován: 10. 4. 2020 / 9:00
Vedení Rytířů se rozhodlo, že pomůže těm, kteří se přímo řadí do první linie, která je nákazou koronavirem nejvíce ohrožena. Jde navíc o subjekty z Kladenska. „Fanoušci si budou moci vybrat z pěti možností. Koupí vstupenky mohou pomoci buď pečovatelským domům pro seniory, integrovanému záchrannému systému Kladno, prodavačům ve spřátelené obchodní síti Kaufland (pobočka Kladno), řidičům ČSAD Kladno či zaměstnancům České pošty, kteří v Kladně pracují,“ vysvětluje tiskový mluvčí Rytířů Kladno Lukáš Jůdl.

Cílem je vyprodat reálnou kapacitu ČEZ stadionu, tedy celkem 5 200 míst na tribunách a k tomu 50 VIP míst (sektor hosté nebude v prodeji). Cena za sezení je 150 Kč, stání budete moci koupit za 100 Kč a VIP za 1000 Kč. Vstupenky byly spuštěny do prodeje v pátek 10. dubna (ZDE) a jejich prodej bude ukončen o týden později, tedy v pátek 17. dubna v 18:00.

Každý fanoušek, který si zakoupí vstupenku, bude moci vyhrát spoustu hodnotných cen. Od 18. dubna, tedy den po ukončení prodeje, bude probíhat po dobu 7 dní losování vstupenek na facebooku klubového nadačního fondu Knights Foundation. Losovat se budou každý den 4 vstupenky (1 vstupenka na sezení, 1 vstupenka na stání, 1 VIP vstupenka a 1 vstupenka ze všech zakoupených). Jedna vstupenka vyhrává jednu z hlavních cen (např. televizi, Xbox, koloběžku), tři ostatní vyhrávají ceny dle sekce své vstupenky (sezení, stání, VIP). Více informací v článku ZDE.

Top akce