Letní akce na Výstavišti Kroměříž!

Článek publikován: 5. 6. 2020 / 12:36


Léto začíná a blbá nálada končí… Pojďme to oslavit pořádnou hudební jízdou! Výstaviště Kroměříž uspořádá během léta několik skvělých koncertů. Těšit se můžete na známé skupiny O5 a Radeček, Argema, Reflexy, na mladé kapely DneskaNe, Minami, Kowall Company nebo na legendární zábavové skupiny Polygon či Motus. 

Vzhledem k současné situaci bude akce pouze pro omezený počet návštěvníků a samozřejmostí bude dezinfekce, čerstvý vzduch, špičkové pivo a výborná nálada. Akce proběhne v areálu Výstaviště Kroměříž pod krytým přístřeškem, takže slunce ani déšť si na nás nepřijde. Abyste měli jistotu, že se na koncert dostanete, zakupte si vstupenku v předprodeji. Více informací na webu www.vystavistekromeriz.cz

Termíny Letních akcí:
12. června – Polygon a DneskaNe   VSTUPENKY
Začínáme v pátek 12. června, kdy vystoupí nejlepší zábavová kapela široko daleko Polygon a skvělá rocková skupina z Kroměříže DneskaNe. Kluci z DneskaNe mají čerstvě novou desku a věřte nám, zní skvěle! Kapela se už nemůže dočkat, až Vám to všechno zahraje. Po nich pódium ovládne Polygon. Tři hodiny plné desítek písní, které všichni známe. Tohle bude parádní večer!

27. června – Motus a Pantock   VSTUPENKY
Pokračujeme v zábavě! Dvě výborné zábavové kapely Motus a Pantock. Čtyři hodiny výborné muziky, stovky známých hitů a jen pro Vás!

10. července – Reflexy, Minami a Petr Konečný   VSTUPENKY
Kdo by neznal hity jako Neříkej, Daruj Mi Křídla, Proud Mezi Námi, Ty Jsi Divoká… Koncert fantastické skupiny Reflexy, která zahraje plných 90 minut a jen pro Vás! Před nimi Vám zahraje mladá pop-rocková skupina Minami. Občas někdo nepřijde na předkapelu a dorazí až na hlavní hvězdu… Věřte nám, tady by to byla chyba. Kluci z Minami jsou skvělými hudebníky a mají před sebou jednoznačně zářnou budoucnost! Celou akci navíc uvede vynikající kytarista Petr Konečný, který Vás svými vlastními originálními písněmi jednoznačně dostane. Zkuste si třeba na youtube pustit jeho tvorbu, kterou prezentuje pod názvem "Hrátky s kytarovými drátky". Tohoto chlapíka si rozhodně nemůžete nechat ujít!

25. července – Kabát revival live a Metallica revival Beroun   VSTUPENKY
Světové a české hity v podání skvělých revivalových kapel. Dvě hodiny plné známých písní jedné z nejlepších českých kapel všech dob – skupiny Kabát a poté světová legenda mezi rockovými kapelami – Metallica.

31. července – O5 a Radeček, Argema a Kowall Company   VSTUPENKY
Takových pátků by mohlo být více… Přijďte si posedět do našich zahrad na lahodné pivo a výborné občerstvení z restaurace Na Rynku. K tomu si poslechnete mladou rockovou skupinu z Přerova Kowall Company a poté to přijde… Vloupám se, Jarošovský pivovar, Praha, Tohle je ráj, Budu rád, Jen s Tebou být… mohli bychom vyjmenovat desítky skvělých hitů skupin Argema a O5&Radeček. Kluci z Argemy se na Vás navíc tolik těší, že si na Vás připravili nálož 90 minut jejich největších pecek!

Top akce