Informace - FK Teplice

Obchodní podmínky
Zakoupením vstupenky uzavíráte smluvní vztah s pořadatelem akce. 
Pořadatelem akce je společnost FK TEPLICE a.s., se sídlem Teplice, Na Stínadlech 2796, PSČ 41501, IČO: 25028715.
V případě, že si přes webové stránky SAZKA TICKET vstupenku přímo koupíte a zaplatíte platební kartou, řídí se váš nákup obchodními podmínkami pořadatele.
V případě, že si přes webové stránky SAZKA TICKET vstupenku pouze zarezervujete a samotný nákup provedete na prodejních místech s terminálem SAZKA, řídí se váš nákup Obchodními podmínkami SAZKA TICKET
 
Informace o zpracování osobních údajů
Správcem vašich osobních údajů je pořadatel, tj. společnost FK TEPLICE a.s., se sídlem Teplice, Na Stínadlech 2796, PSČ 41501, IČO: 25028715.
Zpracovatelem osobních údajů je společnost ENIGOO s.r.o., se sídlem Hlaváčova 207, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice, IČO: 08750823, která vyvinula a provozuje internetovou aplikaci vstupenkového a marketingového systému ENIGOO, přes který jsou vstupenky prodávány.
Společnost SAZKA a.s., provozovatel prodejní sítě SAZKA TICKET, žádné vaše osobní údaje nezpracovává ani k nim nemá žádný přístup.

Účel zpracování osobních údajů
Účelem zpracování osobních údajů je poskytnutí služby prodeje vstupenek na akci a zasílání informací důležitých k využití této služby. Právním titulem pro zpracování osobních údajů je plnění smlouvy.

Rozsah zpracování osobních údajů
Za účelem plnění smlouvy jsou zpracovávány vaše identifikační a kontaktní údaje: jméno, příjmení, telefon a e-mail.

Práva subjektů údajů
Na základě Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, máte zejména právo požadovat přístup k osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz osobních údajů, právo na omezení zpracování či právo podat proti správci stížnost.

Uplatnění vašich práv
Vaše práva na ochranu osobních údajů můžete uplatnit u správce osobních údajů, kterým je společnost FK TEPLICE a.s., se sídlem Teplice, Na Stínadlech 2796, PSČ 41501, IČO: 25028715.