ZTRACENÝ V EDENU

Datum Místo
16. 6. 2023 20:00 (pá) FORTUNA ARENA, Praha 10-Vršovice NENÍ V PRODEJI
17. 6. 2023 20:00 (so) FORTUNA ARENA, Praha 10-Vršovice NENÍ V PRODEJI
18. 6. 2023 20:00 (ne) FORTUNA ARENA, Praha 10-Vršovice NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Dámy a pánové, je to tady!!

Vydáváme se na nejspíš nejdůležitější cestu našich hudebních životů a já bych vás na tuto cestu s cílem vyprodaný fotbalový stadion Eden rád pozval.

Umíte si představit tu atmosféru? Tu naši hru světel na vyprodaném fotbalovém stadionu? Umíte si představit chorál na píseň Naše cesty? Mám husí kůži, jen nad tím přemýšlím. Připravíme vám zážitek a slibuju, že nebudete litovat!

Je to něco, o čem jsme snili už dlouho, a ta neuvěřitelná cesta od malých sálů, kde stálo dvacet lidí, přes 4 vyprodané O2 areny a další haly, přes 2 "Tour de Léta", by měla vyvrcholit právě v pražském Edenu a my doufáme, že tam nebudete chybět. Poslední roky jsme jezdili po celé republice my za vámi a teď vás chceme poprosit, jestli byste mohli přijet z celé ČR vy za námi! Je to pro nás vážně důležité.

Udělejte si dámskou nebo pánskou jízdu (možno kombinovat), rodičovskou dovolenou či rodinný výlet nebo pozvěte partnerku či partnera do Edenu na rande.

Edene třes se! Ztracená rodina se valí do Prahy a budou se dít věci!

Snad máte radost jako my! Nemůžeme se dočkat!!

Marek Ztracený

---

Při prodeji není možné uplatnit benefitní program, koncert lze zakoupit jen online.
Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod zdarma a ostatní ZTP/P můžete objednávat na  v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.