ŽENA ZA PULTEM 2 – Pult osobnosti

Datum Místo
PŮVODNĚ 13.11.2020, NOVĚ 5.5.2021 OD 19:00 Malá scéna Zlín, Zlín NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Představení z 13.11.2020 se uskuteční v náhradním termínu 5.5.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Petr Kolečko: ŽENA ZA PULTEM 2 - Pult osobnosti

Hrají: Jiří Lábus a Oldřich Kaiser

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!
Jedno z nejpopulárnějších představení pražské divadelní scény, komedie, která svedla dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ ŽENA ZA PULTEM 2 - Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.
Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?
Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

režie: David Drábek
Produkce: Divadlo Kalich Praha

více info na www.september.cz

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.