ZDENĚK IZER – Na plný coole!

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 16.7. 2020, NOVĚ: 15.7. 2021 od 19:00 Janíkova stodola Dřevěné městečko, Rožnov pod Radhoštěm Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Akce se přesouvá na 15.7. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila další skvělé představení. A to představení plné smíchu a legrace. V rámci 18. ročníku Valašského Divadelního Léta 2020 Vás přijede pobavit nejoblíbenější stand up komik současnosti, pan ZDENĚK IZER a to se svou zábavnou talkshow „Na plný coole“

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole“ je nový pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.
Pokud se chcete skvěle pobavit, pak je tato talkshow pro vás jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte ve čtvrtek 16.7.2020 od 19:00 hod. do Janíkovy stodoly v Dřevěném městečku v Rožnově pod Radhoštěm! Ale pozor, vstupenky si raději zakupte včas, představení se uskuteční v divadelním sále.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.