YES (UK)

Datum Místo
PŘESUNUTO , NOVĚ 18.5.2023 od 20:00 Forum Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Legendární kapela YES oznamuje přesun svého plánovaného turné na příští rok!

Nový termín pro PRAHU, Fórum Karlín: 18. 5. 2023!

Legendární rockeři YES s těžkým srdcem oznamují další přesun svého dlouho plánovaného turné „Relayer – The Album Series Tour“. Důvodem jsou logistické problémy a průtahy s domlouváním nových termínů evropského turné na rok 2022. YES se tak, i kvůli bezpečnosti členů kapely i publika, rozhodli přesunout všechna data evropského turné na rok 2023.

Nový termín jejich pražského koncertu je znám! YES zahrají v PRAZE, Fóru Karlín, 18. 5. 2023

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu.

Geoff Downes říká: „Opravdu se těšíme, až se vrátíme na pódium a vystoupíme pro naše fanoušky. Relayer bude velmi speciální."

V sestavě turné jsou Steve Howe (kytary), Alan White (bicí), Geoff Downes (klávesy), Jon Davison (zpěv), Billy Sherwood (baskytara a doprovodný zpěv) a Jay Schellen (další bicí a perkuse).

Vydržte, s YES vás čeká opravdu jedinečná show. Bude zahrnovat bohatou produkci, např. videostěnu ve vysokém rozlišení, zazní všechny oblíbené klasické skladby YES spolu se sedmým albem „Relayer“ v plné délce. „Relayer“ se malinko liší od ostatních alb YES, protože Patrick Moraz nahradil u kláves Ricka Wakemana a přinesl albu lehce avantgardnější nádech. Perfektně je to slyšet hned v úvodní, 22 minut dlouhé skladbě „Gates of Delirium“, kde prožijete bitvu kláves a kytar.

Bude to zkrátka velká rocková událost, počkejte si na ni!

Galerie/Média