YES (UK)

Datum Místo
ODLOŽENO NA ROK 2024 - PŘESNÝ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN Forum Karlín, Praha 8-Karlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Britská rocková legenda YES přesouvá své plánované „Relayer Tour“ na rok 2024!

Je to tak, přátelé, dorazily špatné zprávy a s obrovskou lítostí vám oznamujeme, že britská rocková legenda YES odkládá své dlouho plánované a přesouvané evropské turné na rok 2024. Důvodem jsou podle jejich vyjádření nepředvídatelné okolnosti, které kapela sama nemůže nijak ovlivnit. Koncert YES se tedy v PRAZE, Fóru Karlín 18. května neuskuteční!  

Všechny již zakoupené vstupenky však zůstávají nadále v platnosti i na nový termín koncertu v roce 2024, který oznámíme brzy!  

YES a jejich management prozkoumali všechny možné způsoby, jak sjednat pojistné krytí turné v případě výjimek související s COVID nebo vyloučení kontaktu s probíhající válkou na Ukrajině. Pojišťovna stáhla všechna taková pojištění, a přislíbila ho až na rok 2024!

Rizika, která je potřeba vzít v úvahu při každém turné byly jako vždy vypočítány a YES dokonce v roce 2022 podnikli turné pro Velké Británii na podporu klubů a pořadatelů akcí, ale kapela zkrátka nemůže podniknout tak rozsáhlé turné s tolika riziky, která nejsou pojištěna.

Kapela YES vyjadřuje upřímnou lítost všem svým věrným fanouškům a žádá je o pochopení. Kapela již obdržela potřebná ujištění a pojištění pro rok 2024 a je odhodlána vrátit se na pódia.

I my vám děkujeme za pochopení a doufáme, že zážitek z tohoto skvělého koncertu legendárních YES si ani za rok nenecháte ujít! Sledujte naše stránky, kde se brzy dozvíte nový termín pro PRAHU!

Galerie/Média