William Shatner Live on Stage

Datum Místo
NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8, Praha KONEC PRODEJE
ZAVŘÍT 
×

William Shatner Live on Stage

Více termínů

Set phasers to stun and beam yourself to Forum Karlín on 15.3.2020 for an unforgettable night with the one and only WILLIAM SHATNER, live on stage.

Diváci se mohou těšit na promítání kultovního filmu Star Trek II: The Wrath of Khan na velkém plátně, po kterém bude následovat talk-show s „kapitánem Jamesem T. Kirkem“.

 

Vstupenky v cenovém rozpětí 750 – 3.650,-Kč budou v prodeji od července 2019 v obvyklých předprodejních sítích. K dispozici bude i omezený počet VIP vstupenek v kategoriích 3650,- a 2850,- , které zahrnují prémiové sezení a příležitost vyfotografovat se s panem Shatnerem.

Nenechte si ujít příležitost prožít nezapomenutelný večer s naprostou hollywoodskou legendou. William Shatner bude s diváky sdílet fascinující a vtipné příběhy ze své více než padesátileté úspěšné herecké, producentské, režisérské, ale i spisovatelské kariéry. Fanoušci budou mít na závěr při Q&A (Otázky & odpovědi) možnost pokládat mu své vlastní dotazy.

Uvádí JV Classics s.r.o. ve spolupráci s  Mills Entertainment, Backlot Project a festivalem Future Gate.

Film bude uveden v původním znění s titulky, talkshow bude tlumočena do českého jazyka.

 

Info pro VOZÍČKÁŘE: Vozíčkáři dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439,

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.