Warkings

Datum Místo
8. 3. 2024 20:00 (pá) Storm Club Prague, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Nové bitvy, nové hymny, nová spojenectví! WARKINGS vás zvou na jaro do PRAHY!

WARKINGS – For King And Crown Tour 2024 – 8. 3. 2024, PRAHA, Storm

Válečníci pozor, vaši mocní spojenci WARKINGS jsou zpět a mají s sebou nečekanou posilu! Není jí nikdo jiný, než legendární čarodějka Morgana le Fay! Artušova sestra a milenka ztracených duší se připojila ke čtyřem králům ve čtvrté kapitole ságy WARKINGS, „Morgana“ (2022).
Jejich obnovenou sílu můžete pocítit na vlastní kůži! V PRAZE, klubu Storm 8. března 2024, kam WARKINGS dorazí v rámci svého turné „For King And Crown“.

WARKINGS vykovali svou hudební ocel v tradici Powerwolf, Sabaton, Hammerfall a Running Wild, shromáždili své válečníky po celém světě a vtrhli na metalovou scénu jako stvoření z jiného světa! Čtyři starověcí králové – římský Tribune, divoký Viking, vznešený křižák a bojovný Sparťan – shromážděni ve zlatých síních Valhally – se nyní vrací! S Morganou, která utekla z podsvětí, bojovala s panovníky soumraku a volala pro revoluci. Uchváceni jejím děsivým hlasem a posedlostí uhranula Morgana WARKINGS natolik, že ji vzali mezi sebe, aby vybojovala spolu s nimi další bitvy. Vyzbrojeni zbraněmi z čistého heavy-metalu, písněmi kovaných z oceli a Morganiným strašidelným hlasem se na jaře 2024 vydají na své tažení Evropou!

Pozvedněte své meče a připojte se k nim! 8. března, v pražském klubu Storm!