WE WILL ROCK YOU

Datum Místo
18. 4. 2020 14:00 (so) TIPSPORT ARENA, Praha 7-Holešovice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

WE WILL ROCK YOU

18. 4. 2020 19:00 (so) TIPSPORT ARENA, Praha 7-Holešovice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

WE WILL ROCK YOU

16. 5. 2020 14:00 (so) TIPSPORT ARENA, Praha 7-Holešovice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

WE WILL ROCK YOU

16. 5. 2020 19:00 (so) TIPSPORT ARENA, Praha 7-Holešovice Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

WE WILL ROCK YOU

Více termínů

WE WILL ROCK YOU

Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN

Česká premiéra v dubnu 2020 v Praze

Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál WE WILL ROCK YOU míří do Prahy v české premiéře. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Gaga, We Are the Champions, Somebody to Love nebo Flash zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným humorem.

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Tento prestižní muzikálový projekt zastřešuje jeden z nejúspěšnějších českých režisérů a producentů Petr Novotný, který má na svém kontě české premiéry takových světových hitů jako jsou Les Misérables – Bídníci, Jesus Christ Superstar nebo Fantom opery.

V hereckém obsazení figurují hvězdy českých muzikálů i mladí talentování zpěváci – Bohouš Josef, Jan Kopečný, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Markéta Procházková, Peter Pecha, Veronika Vyoralová, Johnny Rose a další. Na jevišti vystoupí celkem 30 účinkujících, 8 sboristů a 7 muzikantů.

Autoři:
Hudba a texty – QUEEN
Příběh a libreto – Ben ELTON
Překlad a české texty – Adam NOVÁK

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.