WALTARI - Evropské turné 2020

Datum Místo
PŘESUN Z 3.4.2021, NOVĚ 9.4.2022 OD 20:00 Masters of Rock Café, Zlín Objednat u TicketPortalu
PŘESUN Z 2.4.2021, NOVĚ 10.4.2022 OD 20:00 Nová Chmelnice, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Dubnové koncerty finských WALTARI se přesouvají na jaro 2022!

Doba koncertům nadále nepřeje, a tak musíme oznámit další přesun. Tentokrát jde o finské průkopníky moderního crossoveru, kapelu WALTARI.

WALTARI se těšili, že vám už konečně na jaře budou moci představit v PRAZE a ve ZLÍNĚ svoji novou desku „Global Rock“, ale kvůli stále špatné a nejisté situaci okolo viru Covid-19 museli tuto svou cestu opět odložit. Nové termíny jsou naštěstí již potvrzeny, a tak si tyto vášnivé, punk-rockové večery vychutnáme na jaře 2022!

WALTARI přijedou do ZLÍNA, Masters of Rock Café 9. 4. 2022 a do PRAHY, Klubu Nová Chmelnice 10. 4. 2022!

WALTARI jsou živým důkazem toho, že rocková kapela může být inspirována kdykoli a kdekoli. Jejich nejnovější počin, deska „Global Rock“, představuje nový, barvitý pohled na moderní metal. Kapela věří v hudební povstání, míchání žánrů a vytváření nové a osvěžující hudby. To vše je součástí nové desky.

Na pověstné, sympaticky bláznivé live show WALTARI si počkáme ještě rok, ale věřte, že o to barvitější a divočejší to pak bude!

Již zakoupené vstupenky (na kterýkoli původní termín koncertu) zůstávají v platnosti!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.