Vojtěch DYK & B-SIDE BAND – 10 LET BEAT VE SWINGU

Datum Místo
28.1.2020 / DOORS 18:30 / START 19:30 Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové, Hradec Králové Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Vojtěch DYK & B-SIDE BAND – 10 LET BEAT VE SWINGU

Více termínů

Vojtěch Dyk & B-Side Band chystají k oslavám kromě koncertů s JFO i speciální festivalový a klubový program

Před deseti lety mnozí nevěřili v ambiciózní cíle brněnského B-Side Bandu bandleadra Josefa Buchty. Dnes jsou společně s Vojtěchem Dykem headlinery festivalů, vyprodávají haly, společně boří nepsaná pravidla tradičního big bandu a míří za hranice. Než tak učiní, rozhodli se připomenout českému publiku, ale i sobě, jak začínali a kde jsou dnes. Program, sestavený z nejúspěšnějších hitů uplynulé dekády, kapela představí na koncertě v Hradci Králové, ve společenském a kulturním domě Aldis ve spolupráci s agenturou BUJOART.
Během koncertu s podtitulem "10 let Beat ve Swingu" zazní swingové aranže, se kterými kdysi vtrhli jako vítr na tuzemskou hudební scénu, i originální písně z dřívějších tour. Zlatým hřebem bude sada současných tanečních songů, které všichni fanoušci dobře znají. Na pódiu návštěvníci navíc uvidí originální projekce vtipně mapující průběh společné životní dekády.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.