Virtuální realita – online dárkový voucher

Datum Místo
Platnost voucheru do 31.12.2024 POP Airport, Tuchoměřice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Online dárkový voucher do virtuální reality

Online dárkový voucher obsahuje unikátní kód na 100% slevu, který může být uplatněn online při nákupu vstupenky do VR. Voucher lze uplatnit pouze jedenkrát pro jakoukoli kategorii vstupenky (mimo rodinné vstupenky) ve všední dny, víkendy i svátky. Pokud není hodnota voucheru při nákupu plně vyčerpána (kupř. je zakoupena vstupenka, na níž je aplikováno snížené vstupné), zbývající část jeho hodnoty propadá.

Dinosauři VR

Vypravte se 80 miliónů let zpět do pravěkého světa, kde se setkáte tváří v tvář s největšími giganty naší planety. Na této unikátní cestě do druhohor se pokusíte vypátrat legendární druh dinosaura, o kterém se i vědci celá desetiletí dohadují, jak asi vypadal.

Cesta skýtá neobvyklou spoustu zážitků a poznání, setkání s ikonickými dinosaury té doby od ankylosaurů, triceratopsů přes pteranodony. Bezpochyby k největším bude patřit setkání tváří v tvář s nejznámějším dinosaurem celé historie - tyrannosaurem Rexem, let krajinou na virtuálních kluzácích nebo selfie s dinosaury.

Hráči se během hry pohybují ve vymezeném prostoru, virtuální zážitek je umocněn reálnými smyslovými vjemy. Dokonalé iluze je dosaženo i pomocí nejmodernější technologie virtuální reality, headsetů HP Reverb s rozlišením 2 160 x 2 160 bodů na jedno oko a trackovacího systému s více než 50 kamerami.