Velké lásky v malém hotelu

Datum Místo
6. 10. 2019 19:00 (ne) Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Velké lásky v malém hotelu

Více termínů

Ray Cooney: VELKÉ LÁSKY V MALÉM HOTELU.

Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Olga Želenská, Adéla Gondíková / Betka Stanková, Filip Tomsa, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, Marcel Vašinka, Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa, Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová, Juraj Bernáth / Martin Sobotka

Bláznivá komedie Reye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl začínat nic s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa.

To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

Věříme, že komedie Velké lásky v malém hotelu bude další úspěšnou a divácky oblíbenou komedií divadla Háta z Prahy.

Režie: Roman Štolpa

Produkce: Divadelní spolek Háta

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.