Vánoční koncert VAŠO PATEJDL

Datum Místo
26. 11. 2020 19:00 (čt) Dům kultury Liberec, nám. Soukenné 613/3, Liberec I - Staré Město ZRUŠEN
ZAVŘÍT 
×

Vánoční koncert VAŠO PATEJDL

Více termínů

Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 se vánoční koncert Vaša Patejdla v plánovaném termínu 26.11.2020 od 19:00 hodin v Domě kultury Liberec bez náhrady ruší. Zakoupené vstupenky je možné refundovat přímo v místě jejich nákupu.    

 

Zpěvák, autor mnoha hitů a zakládající člen skupiny Elán, pan Vašo Patejdl, se poprvé v historii vydává na své vánoční turné. 
Repertoár devadesáti minutového koncertu zahrnuje vánoční písně, dále pak největší hity skupiny Elán, sólo projekty Vašo Patejdla i hity, na kterých se sám autorsky podílel. 
Nedílnou součástí koncertu je host v podobě zpěvačky Heidi Janků, která s kapelou zazpívá několik vlastních hitů a duety přímo s Vašo Patejdlem.
Exkluzivitu koncertu dodá přítomnost smyčcového kvarteta, které umocní jak Vánoční atmosféru koncertu, tak důstojnost prostředí, ve kterém se koncert odehraje.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.