Vánoční koncert Daniela Hůlky

Datum Místo
10. 12. 2019 19:00 (út) Divadlo Broadway, Na Příkopě 988/31, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Vánoční koncert Daniela Hůlky

Více termínů

DANIEL HŮLKA

V roce 1995 vyhrál v konkurzu na titulní roli v českém muzikálu Dracula, který autorsky připravili Karel Svoboda, Zdeňek Borovec a Richard Hes, a stal se muzikálovou hvězdou. V červnu 1997 mu vyšlo první sólové album - Daniel Hůlka. V roce 1998 uskutečnil své první koncertní turné s názvem Mise. V roce 1999 hrál svoji první filmovou roli a to krále Brambase ve filmové pohádce Zdeňka Trošky Z pekla štěstí. V prosinci téhož roku cestoval jako člen delegace, která odevzdala vánoční strom Svatému otci ve Vatikánu a při téhle příležitosti zpíval na náměstí sv. Petra a papež Jan Pavel II. ho přijal k osobní audienci.


Dále učinkoval v hlavních rolích v muzikálech Les Misérables (Bídníci), Jekyll & Hyde, Monte Cristo, Mise, Excalibur, Obraz Doriana Graye.
V roce 2006 se poprvé objevil v činoherní roli jako Hector v Shakespearově dramatizaci řecké báje o trojské válce Troilus a Kressida v Divadle Na zábradlí.

5. 2. 2009 se vrátil jako Dracula v obnovené verzi tohoto muzikálu a byl za tuto roli nominován na cenu Thálie.

V následujících sezónách nastudoval a jedinečně ztvárnil Barona Prášila (v novém stejnojmenném muzikálu autorů Bartáka a Markova - premiéra 25. 2. 2010) a Kata Mydláře (titulní postavu nového muzikálu Michala Davida a Fanánka Hagena - premiéra 24. 2. 2011). 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.