Vánoce s Kájou a Bambuláčkem

Datum Místo
4. 12. 2021 15:00 (so) Divadlo Petra Bezruče, Jeseník Objednat u TicketPortalu
Více termínů

VÁNOCE S KÁJOU A BAMBULÁČKEM
Přijďte si užít úžasné vánoční představení s Kájou a Bambuláčkem a naladit se tak na pořádnou vánoční atmosféru! Budeme zpívat, tancovat, hrát si a samozřejmě soutěžit o bezvadné ceny. Společně si zazpíváme nejen vánoční písničky, ale i známé hity, jako je Kulička, Kakadu a nebo Dalmatin. Během představení se nebudou bavit jenom děti, ale zaručeně i jejich rodiče!

K dispozici jsou také vstupenky MEET & GREET, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem, s možností získat autogram (exkluzivní plakát v ceně vstupenky) a vyfotit se nejenom s Kájou, ale i s Bambuláčkem. A to vše bez dlouhých front!
Rodič může doprovodit dítě na Meet & Greet s běžnou vstupenkou.

KDO JE KÁJA A BAMBULÁČEK?
Kája byla úplně obyčejná holka. Vše se ale změnilo, když potkala Bambuláčka. Malé legrační stvoření, se kterým se Kája skamarádila a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Kája s Bambuláčkem poznává celý svět a ve svém YouTubovém pořadu "Kája a Bambuláček" společně baví spoustu malých, ale i větších diváků.
https://www.kajadetem.cz/
www.youtube.com/KajaDetem

Těší se na vás Kája a Bambuláček!

Délka představení cca 60 minut
KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.