VYMÍTAČ

Datum Místo
Více termínů

ROCKOPERA  - NOVÉ TERMÍNY!

ANTIGONA – 16.3.2023, OSTRAVA, Gong

VYMÍTAČ - 17.3.2023, OSTRAVA, Gong

 Dva úspěšné hudební příběhy pražské ROCKOPERY pod taktovkou Pavly Forest a Milana Steigerwalda, ANTIGONA a VYMÍTAČ se měly odehrát už příští týden, ve čtvrtek 24.11 a v pátek 25.11. v ostravské multifunkční aule Gong. Kvůli neočekávaným technickým problémům se však obě show přesouvají na jaro! A to zas už není tak daleko! Nové termíny jsou 16. března 2023 pro ANTIGONU a 17. března 2023 pro VYMÍTAČE! 

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny show! 

Na hvězdy tuzemské rockové scény jako jsou Kamil Střihavka, Honza Toužimský, Viktor Dyk, Eva Urbanová, Pavla Forest, Žántí, Helena Kubelková, Jiří Zonyga a další si tedy ještě chvíli počkáte, ale aspoň se ještě více můžete naladit na tuto velkolepou světelnou, akrobatickou a taneční show. Čeká vás i tanec u tyče v podání Jany Kadeřávkové a mistryně světa v Pole disciplínách Alexandry Kalousové.

 Příběh rockové opery ANTIGONA vystupující z hlubin tajemného starověku s sebou přináší dvě základní dějové linie - téma generační vzpoury a téma lásky doslova až za hrob. 

VYMÍTAČ je pak jedním z hudebně nejtvrdších představení, s jakým RockOpera kdy přišla, ale zároveň i úplně první hororovou operou v jeho historii. Příběh je inspirovaný starou velhartickou pověstí. V souvislosti s tamějším kostelem svaté Máří Magdalény a přilehlým hřbitovem se dosud vypráví řada nevysvětlitelných příběhů. Více prozrazovat nebudeme, ať necháme prostor i vaší fantazii… 

ROCKOPERA v březnu 2023 v OSTRAVĚ, v aule GONG! Přijďte! 

Vstupenky na obě představení jsou nadále v prodeji! Objednávat můžete v síti Ticketportal!

Galerie/Média