VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI

Datum Místo
31. 7. 2023 20:00 (po) Státní zámek Třeboň, Velké nádvoří, Třeboň I ZRUŠEN
2. 8. 2023 19:00 (st) Rekreační areál Pilák, Žďár nad Sázavou 2 ZRUŠEN
14. 8. 2023 19:00 (po) Zámek Kačina, Kutná Hora ZRUŠEN
Více termínů

Dobrý den,

nemám pro vás bohužel dobrou zprávu, protože jsme nuceni zrušit v rámci Kultury pod hvězdami všechna 3 představení Všechny báječný věci, které jsme měli letos hrát v Třeboni, ve Žďáru nad Sázavou a na Kačině. Je mi to nesmírně líto, ale jinak to nejde. Včera jsem byl osobně účasten generální neveřejné předpremiéře a z povahy představení ho nelze hrát v našem formátu venku. Představení jsem osobně viděl, je nádherné, emotivní, úžasné, ale musím uznat, že přenést ho k nám nejde. Bavil jsem se o tom osobně i s Richardem Krajčem a jeho manželkou (režisérkou) a shodli jsme se na tom.

Ptáte se, jak je to možné? Jde o vývoj. Samotná hra neměla ještě premiéru a manželé Krajčovi při zkoušení a studování hry došli postupem k formátu, který se hodí pouze do malých až intimních prostor. Nám nabídnuté termíny jsme brali hned v září, ale bohužel se to posunulo nyní do stavu, který popisuji výše.

 

Přijměte naši omluvu i dárek v podobě vstupenek navíc 1+1. Pokud nebudete chtít vrátit vstupné, nabízím vám za jednu vstupenku na Všechny báječný věci dvě vstupenky na jiné představení. V takovém případě nám napište, na které. Toto platí do pondělí 30. 1. 2023.

Pokud chcete vrátit peníze, nemusíte psát, automaticky vám je vrátíme. Tento proces zahájíme příští týden.