VIVALDIANNO RELOADED 2022

Datum Místo
PŘESUN 14.11.20/15.6.21, NOVĚ: 2.2.2022 od 20:00 Multifunkční aula Gong, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Světově úspěšná show v nové verzi RELOADED se vrací na česká pódia!

Po premiérovém halovém turné v roce 2019 se velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě, představí i v dalších českých městech. Špičkové obsazení, dech beroucí pojetí, nejmodernější technologie, 3D projekce, strhující hudba v mrazivém příběhu barokního génia Antonia Vivaldiaho.
Průvodním hlasem tohoto světového projektu nebude nikdo jiný než představitel nejslavnějšího Jamese Bonda, pan Pierce Brosnan.

Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show VIVALDIANNO Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka (člen nejslavnější české kapely LUCIE).

Nechte se vtáhnout do tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED

I OSTRAVA Tak bude svědkem této výjimečné hudební události. Projekt VIVALDIANNO zavítal do Ostravy před sedmi lety a dvakrát po sobě Gong beznadějně vyprodal. S nákupem vstupenek tak neváhejte. Vstupenky zakoupené na původní termín 14.11.2020 i na termín 15.6.2021 zůstávají v platnosti!

Koncert s původním termínem 14.11.2020 se díky nastalé situaci přesouvá na 2.2.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti na nové datum.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.