VEČER LEGEND 18

Datum Místo
15. 11. 2019 18:00 (pá) KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

VEČER LEGEND 18

Více termínů

Večer legend 18 - rocková muzika od A do Z

18. Večer legend proběhne v pátek 15. 11. 2019 tradičně v brněnském Semilasse. Čeká na nás nabitý večer plný nejen jižanského rocku. Na akci se představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy AC/DC, LED ZEPPELIN, LYNYRD SKYNYRD a ZZ TOP! Lynyrd Skynyrd Tribute oživuje hudbu jedné z nejslavnějších ikon jižanského rocku. Kapela hraje ve třech kytarách a zvukově se skvěle vypořádává s geniálními kytarovými riffy a sóly Lynyrd Skynyrd.

Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se na akci vrací po roční pauze. Na Večeru legend vystoupí dále AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů, spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou, jsou poznávacím znamením této skupiny. Večer uzavře výborný brněnský revival ZZ TOP, který už přes 20 let připomíná písně této texaské legendy jižanského rocku.

Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích).

Večer legend 18
15. 11. 2019
AC / DC   Bon Scott memorial band
LED ZEPPELIN revival Myst
LYNYRD SKYNYRD Czech Tribute Band
ZZ TOP revival

www.vecerlegend.cz

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.