VÁNOČNÍ KONCERT JOSEFA VÁGNERA

Datum Místo
12. 12. 2022 18:00 (po) Základní škola, Rokytnice v Orlických horách Objednat u TicketPortalu
21. 12. 2022 18:00 (st) sál ZŠ Brušperk, Brušperk Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vánoční koncert Josefa Vágnera a Dětského pěveckého sboru ZUŠ Jožky Matěje.

Přijďte načerpat sváteční atmosféru a pozitivní energii na vánoční koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s naším dětským pěveckým sborem ZUŠ Jožky Matěje.
Koncert se uskuteční 21.12.2022 od 18:00 v Sále ZŠ Vojtěcha Martínka v Brušperku.
Po čtyřech ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů napříč republikou. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy.

“Na letošní vánoční koncerty se neskutečně těším. Věřím, že si ty letošní Vánoce konečně budeme moci dopřát opět plnými doušky. S paní sbormistryní Petrou Rybnikářovou a jejím sborem jsme v intenzivním kontaktu již několik měsíců, během listopadu máme se sborem na koncert zkoušku, tak věřím, že se naši diváci mají opravdu na co těšit. My se těšíme už teď :)”

Josef Vágner je držitelem ocenění Objevem roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mě sílu dáš, Nezapírám, či Rozpustilá Holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.

Nesmíme zapomenout ani na nové pěvecké uskupení MUZIKÁLY NARUBY se kterým úspěšně vyprodali velký sál pražské Lucerny.