UNITED VIOLINISTS /B.M. Willi uvádí

Datum Místo
16. 4. 2020 19:30 (čt) Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

UNITED VIOLINISTS /B.M. Willi uvádí

Více termínů

Koncert 17. ročníku cyklu koncertů staré hudby
Barbara Maria Willi uvádí...


UNITED VIOLINISTS
MICHAL KLAS, VOJTĚCH JAKL, FERDINAND SLEZÁK, MATTEO HAGER housle
JAKUB VERNER viola
MICHAL RAITMAJER violoncello
BARBARA MARIA WILLI kladívkový klavír, varhanní pozitiv

PROGRAM:
J.S. Bach, L. van Beethoven, J.A.F. Elsner
 
V tomto ojedinělém projektu se setkávají zavedení barokní houslisté s laureáty, které z osmi desítek uchazečů Letní orchestrální akademie v Kroměříži vybral dirigent Tomáš Netopil a ředitelé České filharmonie a festivalu Dvořákova Praha. Společně předvedou, že historickou interpretační praxi vycházející z hudby baroka lze využít ve vídeňském klasicismu i polském romantismu. Koncert nabízí první opus šestnáctiletého Beethovena, což odpovídá věku části interpretů. Vedle úhelného kamene německého baroka představíme také intuitivního skladatele J.A. F. Elsnera, který se, ač původem Němec, zásadně se zasloužil o vývoj polské hudby.
Více na http://www.cema-music.com/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku) / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.