UNDERGROUND RAVE – EXCLUSIVE EDITION

Datum Místo
23. 12. 2022 20:00 (pá) Kladívko, Ústí nad Labem-Severní terasa Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Speciální Edice projektu Underground Rave v klubu Kladívko.
Jako speciální host vystoupí jeden z nejlepších českých DJs a producentů Richard Reynolds. Richardovi tracky supportují jména jako třeba Hardwell, Marcel Woods, YVES V, Juicy M a další. A jeho nejnovější track vyšel na světoznámém labelu Revealed Recordings, jehož zakladatelem je právě Hardwell. Vystupoval v zemích jako Anglie, Rakousko, Chorvatsko, Nizozemsko, Dánsko a nebo Čína. Richard je také residentem nejmodernějšího pražského klubu Epic.
O support se postarají jedni z nejznámějších DJs z Ústeckého Kraje, rezidentní DJ mosteckého N-clubu Marcel K, rezidentní DJ Teplického klubu Unico Me David Mixa, výherci DJ contestu u Julio Production, kteří zároveň celou akci pořádají Jaws a další výherce contestu u Julio Production Jordy.
Projekt Underground Rave je inspirován Německou techno scénou a má tu pravou Undergroundovou atmosféru díky tomu že se odehrává v podzemí a prostorech které jsou dost dělané přesně v tomto stylu! Při této akci se mohou očekávat světelné efekty pouze v červené barvě.
Klub je kapacitně omezen na 200 osob!
22:00-23:30 David Mixa
23:30-01:00 Jordy
01:00-02:30 Richard Reynolds
02:30-04:00 Marcel K
04:00-??:?? Jaws