UMBERTO TOZZI (IT) - 40 YEARS OF TI AMO

TICKETPORTAL
Datum Místo HomeTICKET
Vyberte si termín, který Vám sedí
20. 2. 2018 20:00 (út) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

UMBERTO TOZZI (IT) - 40 YEARS OF TI AMO

Více termínů

Pražský koncert italského zpěváka Umberta Tozziho se překládá na únor

Česká koncertní premiéra italského zpěváka Umberta Tozziho, který měl vystoupit 28. listopadu v Kongresovém centru Praha, se z organizačních důvodů překládá na 20. února příštího roku. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Umberto Tozzi se proslavil hity jako Ti Amo, Claridad, Tu nebo Gloria, které bořily hitparády téměř po celém světě a byly přezpívány do mnoha světových jazyků. Český nevyjímaje. Tuzemští posluchači mohou znát např. píseň Tu pod názvem "Jsi" z repertoáru Petra Rezka, Stelu Stai si pro vznik "Třetí Galaxie" vypůjčil Michal David a skladbu Gloria Vítězslav Vávra. Do dnešního dne Tozzi vydal devatenáct studiových desek a pět kompilací, od kterých se souhrnně prodalo přes 70 milionů kopií, což z tohoto turínského rodáka učinilo jednoho z nejúspěšnějších italských zpěváků všech dob.

Tozziho jediný koncert u nás se uskuteční v rámci turné, kterým zpěvák oslaví 40 let od vzniku výše zmíněné písně Ti Amo. Ta se u stejné příležitosti dočkala i nové, italsko-anglické, verze, kterou s Tozzim natočila americká zpěvačka Anastacia.

Galerie/Média

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.