U.D.O. - STEELFACTORY WORLD TOUR 2019

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
4. 12. 2019 19:00 (st) IDEON Pardubice, Pardubice ID akce: 7979013 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

U.D.O. - STEELFACTORY WORLD TOUR 2019

Více termínů


U.D.O. / STEELFACTORY TOUR 2019
4. 12. 2019, 19:00, Ideon Pardubice


Ceny vstupenek
- do 1.9.    750 Kč
- po 1.9.    790 Kč
- na místě  850 Kč

Mistr Dirkschneider a jeho U.D.O. vyráží na druhou vlnu STEELFACTORY tour a v České republice budou mít hned čtyři zastávky! 

Nezničitelný matador Udo Dirkschneider již více než 40 let ovládá svým silným charismatickým hlasem mezinárodní rockovou scénu. Kariéra tohoto zpěváka začala už koncem sedmdesátých let, kdy byl jeho nezaměnitelný chraplák poprvé slyšet na eponymním albu skupiny Accept. 

V roce 1987 se však vydal na sólovou dráhu, leč na jeho koncertech vždy zněly i největší hity ACCEPT. Před časem se však Udo rozhodl, že s kapitolu ACCEPT nadobro skoncuje a toto období úplně uzavře. Tím nejlepším důkazem bylo vydání nové nadité desky „Steelfactory“. Tato nestárnoucí metalová legenda a jeho heavymetalová mašina U.D.O. již s novým opusem v loňském roce absolvovali STEELFACTORY WORLD TOUR a nyní jsou připraveni vydat se na druhou část tohoto turné. Opět se můžete těšit na pořádnou porci energie a poctivého hrubozrnného heavy metalu! 

Tak buďte u toho!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.