TECHTLE MECHTLE A KOČKY travesti show

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 26.11.2020, NOVĚ: 16.02.2021 OD 19:00 Společenský dům Sušil, Bystřice pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem Objednat u TicketPortalu
Více termínů

SHOW MUSELA BÝT PŘELOŽENA NA 16.02.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 6. LEDNA 2021.
POUKAZ COVID-19: NE

Team Ticketportal
***

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky s novým pořadem "NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY".
Každý si někdy vyzkoušel roli pacienta. Málokdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem.
Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než sedmdesáti kostýmů a divadelní scénou - to je "NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY".
Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Těší se stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně.
Více na: techtle mechtle revue / www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Sleva 50%

pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, zvolte v nákupním košíku
Další info:
BYSTŘICE POD HOSTÝNEM:
290 Kč (předprodej) / 320 Kč (v den konání a na místě) / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.