Timmy Trumpet

Datum Místo
27. 10. 2022 20:00 (čt) PVA EXPO PRAHA, Praha 9-Letňany Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Timmy Trumpet se vrací do Prahy 

Timmy Trumpet a jeho Freak Show otřese Prahou. 

TimmyTrumpet - jeden z nejlepších DJů současnosti chová české publikum ve velké oblibě, což dokazuje každoroční návštěvou naší země. 27. října 2022 vystoupí v PVA Expo v pražských Letňanech.

V rámci jeho dosud největší Freak Show, která je součástí Trumpetova prvního halového turné, se návštěvníci mohou těšit na DJs jako jsou Blasterjaxx, Dimatik, Miquel, Nfix&Candice, Sedliv, Tigi a Victor Tellagio.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. 

Timmy Trumpet (vlastním jménem Timothy Jude Smith) pochází z Austrálie, kde nejprve navštěvoval The Sydney Conservatorium of Music. Už na následné státní škole Carling for dHigh School však propadl jazzu. "Když mi byly čtyři, začal jsem hrát na trumpetu a brzy na to, jsem sám začal hudbu skládat. Jakmile jsem objevil jazz, začal jsem jamovat na všechno, co jsem slyšel. Hlavně na skladby z rádia. Netrvalo dlouho a natrefil jsem na house music " říká Trumpet, který se proslavil právě unikátní kombinací DJingu s live trumpetou.

"Jste tím, co posloucháte. Proto byste neměli skončit jen u poslechu hudby, kterou byste rádi dělali, ale naopak poslouchat co nejvíce různých žánrů a nechat je na sebe působit" radí Timmy Trumpet. "Já jsem poslouchal opravdu všechno - od Metallicy po Mozarta."

Přátelé,

po dohodě se všemi DJs jsme dospěli k rozhodnutí Freak Show Timmyho Trumpeta přesunout na termín 27. 10. 2022. Důvodem je stále velmi vypjatá situace ve světě a my bychom si přáli abychom si show všichni společně užili ve větším klidu. Stále platí to, že část výtěžku pošleme na humanitární účely na Ukrajině a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vámi zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Refundace je možná do 31.3.2022

Galerie/Média