The World of Hans Zimmer

Datum Místo
15.02.2020 (So) / Vstup 18:30 / Show 19:30 DRFG arena, Křídlovická 911/34, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

The World of Hans Zimmer

Více termínů

Nové koncertní turné "The World of Hans Zimmer - Symphony Celebration" je triumfální ukázkou tvorby jednoho z nejuznávanějších filmových hudebních skladatelů všech dob.
Držitel Oscara, Grammy i Zlatého Globu, Hans Zimmer, je dramaturgem a hudebním režisérem celé show. Dirigentskou taktovku Hans Zimmer svěřil proslulému dirigentovi a dlouholetému spolupracovníkovi Gavinu Greenawayovi. Symfonický orchestr pod jeho vedením bezpochyby přinese celé show intenzitu a učiní z ní nezapomenutelný zážitek.
Narozdíl od turné "Hans Zimmer Live", které se věnuje kapele Hanse Zimmera a obsahuje tak především skladby nesoucí se v duchu elektroniky, se v rámci turné "The World of Hans Zimmer" představí filmové skladby speciálně upravené pro velký symfonický orchestr.
Mezi účinkujícími, které Hans Zimmer osobně vybral a požádal o spolupráci, jsou například fenomenální Lisa Gerrard, jejíž mystický hlas diváci jistě znají z filmu Gladiátor, violoncellistka Tina Guo a její nádherná sóla ve skladbách k filmům Počátek, Lví Král nebo Wonder Women, či Pedro Eustache, jehož brilantní flétna zní ve filmech Piráti z Karibiku a Kung Fu Panda.
Fanoušci se mohou těšit na skladby z filmů Lví Král, Gladiátor, Piráti z Karibiku, Poslední samuraj, Temný rytíř, Pearl Harbor, Počátek, Interstelar a další. Velkou novinkou budou také videosekvence z konkrétních filmů na velkoplošných obrazovkách.

Vstupenky Premium VIP
nejlepší místa / samostatný VIP vchod / VIP badge / taška The World of Hans Zimmer / Program

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Plocha a sektory ZTP/P-DISABLED / Sektory ZTP/P-DISABLED jsou vyhrazeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro dvě osoby / ostatní návštěvníci musí mít každý vlastní vstupenku

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.