The Pink Floyd Show UK

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 12.12.2019, NOVĚ: 31.03.2020 OD 19:00 Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

The Pink Floyd Show UK

Více termínů

The Pink Floyd Show UK - světoznámý tribute projekt z Velké Británie na podzim a v zimě 2019 rozšiřuje obzory a podnikne velkolepé turné po městech Ruska, Kazachstánu, Běloruska a evropských zemí!
Turné s názvem Brick in the Wall bude věnováno 40. výročí alba The Wall, které bylo nahráno v roce 1979 skupinou Pink Floyd. Deska The Wall byla prodána po celém světě v množství 23 milionů kusů a tak se stala multiplatinovou. Zároveň se umístila na 87. místě v seznamu 500 největších alb všech dob časopisu Rolling Stones.
The Pink Floyd Show UK představí písně z alba The Wall, stejně jako nejlepší z nejlepších písní z dílny Pink Floyd. Příjemným překvapením pro fanoušky skupiny bude účast zpěvačky z původního složení skupiny Pink Floyd - Durgy McBroom.
Durga McBroom působila jako doprovodná zpěvačka skupiny Pink Floyd v letech 1987 až 1994 a podílela se na nahrávání 4 desek: Delicate Sound Of Thunder, The Division Bell, Pulse a The Endless River. V roce 1994 se Durga McBroom zúčastnila světově proslulého živého koncertu P.U.L.S.E. v londýnském Earls Court. Na našem turné vystoupí s neuvěřitelnou vokalizací - The Great Gig In The Sky.
Nadšené ohlasy publika po turné v roce 2018, věnovaném vzpomínce na zakladatele skupiny Pink Floyd, Syda Barretta, byly základem pro to, aby i na tomto turné zaznělo několik skladeb z jeho nesmrtelné tvorby.
Působivé LIVE show - nadčasová hudba, profesionální integrace video instalací, zvukové a světelné performance - to vše slibuje skvělý zážitek!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sektor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.