THE PINK FLOYD LEGACY

Datum Místo
6. 6. 2022 19:00 (po) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

info 26.11.2021 - KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 06.06.2022.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však 31. BŘEZNA 2022.
Vracení vstupného:
Vstupenky zakoupené na internetu - HOMEtickets: prostřednictvím refundačního formuláře
Vstupenky zakoupené na prodejním místě: vstupné vrátí totožné prodejní místo, je třeba odevzdat vstupenku.
POZOR! Platnost všech vstupenek uskutečněním akce zaniká! Přijďte!
Team Ticketportal.cz
***

Mega Tone Concert Agency s hrdostí představuje, u příležitosti 55. výročí ikonické britské kapely, novou a senzační tribute kapelu The Pink Floyd Legacy, v čele s excelentními zpěváky, jakými jsou Durga McBroom a Dedi Madden.
Durga McBroom zpívala s Pink Floyd během turné Momentary Lapse of Reason a Division Bell, a to nejen na živých albech The Delicate Sound of Thunder a PULSE, ale také na studiových albech The Division Bell a The Endless River. Účinkovala také na sólovém turné Davida Gilmoura v roce 2001.
Na scéně se k ní přidá i světově uznávaný zpěvák a skladatel Dedi Madden. Dedi spolupracoval s řadou umělců včetně Rogera Waterse (Pink Floyd), Zero 7 Tricky a Sia.

Doprovázet je bude fantastická osmičlenná kapela z Británie na pozadí vzrušující světelné a video show. Pink Floyd Legacy zahrají všechny klasické písně od počátků Syda Barretta až po poslední živé turné, včetně Time, Money, Another Brick In The Wall a Comfortably Numb, stejně jako nenapodobitelné provedení klasického hitu - The Great Gig In The Sky.
Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sektor pro vozíčkáře NE

Vracení vstupného z důvodu změny termínu již bylo ukončeno (30.04.2021). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Uskutečněním koncertu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.