The Mission / UK

Datum Místo
NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5, Praha KONEC PRODEJE
ZAVŘÍT 
×

The Mission / UK

NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5, Praha KONEC PRODEJE
ZAVŘÍT 
×

The Mission / UK

NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5, Praha KONEC PRODEJE
ZAVŘÍT 
×

The Mission / UK

Více termínů

Vzhledem k současné situaci v Evropě se The Mission rozhodli
      odložit zbývající část evropského turné, tím pádem se koncerty ve
      dnech 4. - 5. 4. 2020 ve Futurum Music Baru neuskuteční. Jednáme
      intenzivně o náhradních termínech. Zakoupené vstupenky zůstanou v
      platnosti i na nový termín. Děkujeme za trpělivost a pochopení.
      Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.


Frontman Wayne Hussey k nadcházejícímu The United European Party 2020 Tour kapely The Mission říká: "Otázka, co očekávám od evropského turné během porodních bolestí mého sólového turné po Británii a na kontinentu, je jako požádat mě, abych vysvětlil chuť vaječného soufflé po povinné každodenní tříměsíční konzumaci vajec natvrdo. Je v tom nebetyčný rozdíl. Turné s Mission je zcela jiné než sólové turné. S Mission vyrážíme na turné na jaře po Evropě a po pobrexitové Británii. A proč? Důvod není třeba, prostě to máme rádi.
 
 Hudba je o lidech, emocích, pocitech, společenství; ne o rozdělení, hranicích, extrémistických levičáckých nebo pravičáckých sráčů politiků. Pojďme se sejít, zazpívat si, užít si a oslavme život a to, že jsme součástí lidské rodiny. Proto jsem turné nazval "Spojený evropský mejdan."
 
 Jednou z věcí, kterou jsem si chtěl tentokrát dopřát, je hrát v každém městě dvakrát, pokud to bude možné. To nám umožní aspoň jednu noc vyspat se v hotelu, ale navíc každý večer z těch dvou zahrát úplně jiné písničky. První večer budeme hrát skladby z prvního, třetího a pátého alba - First Chapter, Children, Grains Of Sand, Neverland, Aura, & The Brightest Light - a druhý večer z 2., 4. a 6. alba atd. - God’s Own Medicine, Carved In Sand, Masque, Blue, God Is A Bullet, & Another Fall From Grace. A které věci budeme hrát, se rozhodne právě ten večer, takže to bude vždycky překvapení."

Special guest: Dim Locator

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.