The Mission / UK

Datum Místo
4.4.2020/ 27.3.2021, NOVĚ: 26.03.2022 21:00 Futurum Music Bar, Praha Objednat u TicketPortalu
NIGHT ONE + NIGHT TWO / 26. + 27.03.2022 21:00 Futurum Music Bar, Praha Objednat u TicketPortalu
5.4.2020/ 28.3.2021, NOVĚ: 27.03.2022 21:00 Futurum Music Bar, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

The Mission oznamují náhradní termíny dvojkoncertu ve Futurum Music Baru 4. a 5. dubna 2020, který se nemohl uskutečnit. Koncerty proběhnou 27. a 28. března 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, v případě, že vám nový termín nebude vyhovovat je možné je vrátit do 30. 6. v místě nákupu.


Frontman Wayne Hussey k nadcházejícímu The United European Party 2020 Tour kapely The Mission říká: "Otázka, co očekávám od evropského turné během porodních bolestí mého sólového turné po Británii a na kontinentu, je jako požádat mě, abych vysvětlil chuť vaječného soufflé po povinné každodenní tříměsíční konzumaci vajec natvrdo. Je v tom nebetyčný rozdíl. Turné s Mission je zcela jiné než sólové turné. S Mission vyrážíme na turné na jaře po Evropě a po pobrexitové Británii. A proč? Důvod není třeba, prostě to máme rádi.
 
 Hudba je o lidech, emocích, pocitech, společenství; ne o rozdělení, hranicích, extrémistických levičáckých nebo pravičáckých sráčů politiků. Pojďme se sejít, zazpívat si, užít si a oslavme život a to, že jsme součástí lidské rodiny. Proto jsem turné nazval "Spojený evropský mejdan."
 
 Jednou z věcí, kterou jsem si chtěl tentokrát dopřát, je hrát v každém městě dvakrát, pokud to bude možné. To nám umožní aspoň jednu noc vyspat se v hotelu, ale navíc každý večer z těch dvou zahrát úplně jiné písničky. První večer budeme hrát skladby z prvního, třetího a pátého alba - First Chapter, Children, Grains Of Sand, Neverland, Aura, & The Brightest Light - a druhý večer z 2., 4. a 6. alba atd. - God’s Own Medicine, Carved In Sand, Masque, Blue, God Is A Bullet, & Another Fall From Grace. A které věci budeme hrát, se rozhodne právě ten večer, takže to bude vždycky překvapení."

Special guest: Dim Locator

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.