The Australian Pink Floyd Show

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
26. 2. 2019 19:00 (út) ČSOB Pojišťovna aréna Pardubice, Pardubice ID akce: 7979006 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

The Australian Pink Floyd Show

Více termínů
THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW 
ALL THAT YOU LOVE

Po oslavě ke 30 letům na světových podiích se nejslavnější tributní “Pink Floyd” kapela vrací do Čech s novou show pro rok 2019. V rámci své All That You Love tour představí nesmrtelné písně Pink Floyd, které nejvíce znamenají jak pro kapelu, tak i pro samotné fanoušky Pink Floyd po celém světě. Uslyšíte skladby ze všech etap a hudebních cest kultovních Pink floyd a kapela tak posílí svou oddanost k dědictví Barretta, Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona se svojí show, která odkazuje k legendární produkci Pink Floyd. S využitím nejmodernějších osvětlení, videí, laserů, nafukovacích postav a neuvěřitelného živého zvuku, který je již standardem všech představení TAPFS, slibuje tato celosvětově uznávaná show nezapomenutelný audio-vizuální zážitek.

The Australian Pink Floyd Show je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Ohromující hudební produkce se zaměřením na hudební a vizuální detail, učinily z této show jeden z nejžhavějších hudebních artiklů na hudební scéně vůbec. The Australian Pink Floyd Show se již několikrát objevili v televizích, hudebních časopisech, dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd, byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách, mj. v The Times či The Guardian.
Pořadatel 79 PROMOTION CZECH, s.r.o.

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.