Tarja – Christmas together

Datum Místo
16. 12. 2019 20:00 (po) Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Tarja – Christmas together

17. 12. 2019 20:00 (út) Kostel Panny Marie Sněžné, Denisova, Olomouc, Olomouc Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Tarja – Christmas together

18. 12. 2019 20:00 (st) Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové, Hradec Králové Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Tarja – Christmas together

19. 12. 2019 20:00 (čt) Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Tarja – Christmas together

Více termínů

TARJA opět míří do Česka! Exkluzivní vánoční koncerty v novém hudebním složení a s novým programem odehraje hned ve čtyřech městech!

Finská zpěvačka TARJA TURUNEN si již tradičně pro své české fanoušky připravila speciální vánoční koncerty. Po loňských naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech odehraje Tarja v tomto roce před Vánoci hned čtyři vystoupení se zbrusu novým programem a úplně novým hudebním seskupením.

Rocková, operní a metalová zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný tradičních písní za speciálního doprovodu violoncella, kláves a kytar. V tomto složení bude Tarja hrát vůbec poprvé! A jako tečku přidá take část s oblíbenou písní Ave Maria. Přijďte si užít tuto jedinečnou show a naladit se na přicházející svátky!

Na tento neopakovatelný zážitek se můžete těšit 16. prosince ve Zlíně v Kongresovém centru, 17. prosince v Olomouci v kostele Panny Marie Sněžné, 18. prosince v Hradci Králové v centru Aldis a 19. prosince v Ostravě v hale Gong.

S koupí vstupenek příliš neotálejte, ať vám tato kouzelná show neunikne! Ten, kdo viděl některý z vánočních koncertů Tarji v uplynulých letech, bude jistě souhlasit, že jde o nejkrásnější vánoční koncerty, jake se v Česku uskutečnují. Tarja se na vás těší i letos a to s novým programem “Christmas Together”!

ZTP/P ALDIS:
Objednávky zasílejte e-mailem na adresu . Případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.