TOP FASHION WEEK

Datum Místo
28. 9. 2019 14:00 (so) GRANDHOTEL PUPP, Karlovy Vary Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

TOP FASHION WEEK

Více termínů

Během posledního zářijového víkendu se Karlovy Vary stanou centrem špičkové české a světové módy. TOP Fashion Week odstartuje v ikonickém Grandhotelu Pupp sérii módních přehlídek, kde budou představeny vize českých i zahraničních návrhářů pro nadcházející sezóny.
Svou tvorbu předvede více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů. Z New Yorku zavítá Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké rapperské hudební scény, například Missy Elliott či Lil Kim. Mezi návrháři se zahraničními kořeny se vedle jiných objeví Kristina Oganesian původem z Arménie nebo slovenský rodák Pavel Berky.
K vidění budou mimo jiné kreace Mirky Horké, hlavní designérky mezinárodně uznávané značky svatebních šatů Crystal Bride, pánské modely z dílny Petra Kaloudy a mnoho dalších zvučných jmen.


Karlovarský TFW bude, kromě návrhářů samotných, hostit i známé české tváře v roli patronů. Tereza Kostková, Iva Kubelková, Kate Mátlová, Jan Čenský, Aleš Háma a Miroslav Šimůnek se stanou ambasadory jednotlivých autorů a budou je provázet celou akcí.

FOLLOW THE RABBIT, oficiální after party
Vystoupí známé duo DeepDeer spolu s houslistkou Eli Gra. Následováni krásnou DJkou Hannah Vee za podpory saxofonisty LIVESAX tak společně završí skvělý zážitek z celé akce.
Kdo se chce bavit do pozdních hodin, setkat se s umělci, modelkami a návrháři může si ke vstupence dokoupit vstup na tuto luxusní a neotřelou after party. Neváhejte, tato část má limitovaný počet míst!

Vstupenku na After party lze zakoupit pouze společně se vstupenkou na přehlídku, ne dříve ani později.

Vstupenky na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!
slevy NE/ bezbariérový přístup ANO/ ZTP/P info

Mohlo by se Vám líbit

Nebyly nalezeny žádné další akce stejného typu

Další akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.