TILL LINDEMANN

Datum Místo
22. 11. 2022 20:00 (út) Sportovní hala FORTUNA, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
Více termínů

TILL LINDEMANN – ICH HASSE KINDER TOUR 2021

Vážení diváci,

Epidemiologická situace ve světě se prudce zhoršuje, což přináší nová omezení pro mezinárodní lety, jakož i vstup a pobyt umělců a členů týmů a organizování koncertů v období a zvýšené nemocnosti je pro diváky nebezpečné.

Bohužel za těchto okolností není možné uskutečnit turné Tilla Lindemanna ve stanoveném časovém rámci. V této souvislosti a také z důvodu zamezení hrozby šíření nového kmene COVID-19 jsme nuceni oznámit přeložení koncertů na nové termíny:

12.11.2022 – Moskva
16.11.2022 – Kyjev
18.11.2022 – Riga
22.11.2022 – Praha
24.11.2022 – Bratislava
05.12.2022 – Novosibirsk


Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny.

Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a doufáme v pochopení.

Manažment TILL LINDEMANN

 

Průmyslový metalový génius, frontman a hlas skupiny Rammstein, trojnásobný vítěz Ocenění "Cena ECHO", se se svou kapelou představí už po druhé v Praze na samostatném koncertě v rámci evropského turné 21/22 "ICH HASSE KINDER".

Till LINDEMANN není len talentovaný hudebník, Till je fenomén, jeho koncerty jsou působivé jak sopečná erupce, když jste v epicentru a zároveň zpíváte s maximálním výkonem "Steh Auf !!"
Zatímco má miliony fanoušků po celém světě, umělec má neuvěřitelně charisma a někdy i děsivou energii a hlasovou sílu.
V "Ich Hasse Kinder" uvidíte a uslyšíte, čímž je TILL LINDEMANN proslulý po celém světě, uvidíte více metalových, starých i nových písní, více videí, speciálních efektů a ucítíte neskutečnou energii jednoho z nejlepších frontmanov rocku.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn, rezervace vstupenek ZTP/P:

Akce přístupná pouze od 18let+

Galerie/Média