THE LAST FIVE YEARS, ND moravskoslezské

Datum Místo
30. 10. 2019 19:00 (st) Divadlo „12“, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

THE LAST FIVE YEARS, ND moravskoslezské

12. 11. 2019 19:00 (út) Divadlo „12“, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

THE LAST FIVE YEARS, ND moravskoslezské

Více termínů

Divadlo „12“
Čs. legií 12, Ostrava - Moravská Ostrava

JASON ROBERT BROWN: THE LAST FIVE YEARS (Pět let zpět) 
Český překlad Tomáš Novotný
Režie Janka Ryšánek Schmiedtová
Hudební nastudování Marek Prášil

Skvělý komorní muzikál v české premiéře! 
Láska a milostná vzplanutí jsou tím nejvyhledávanějším dramatickým kořením muzikálového příběhu. Z trochu jiného pohledu jej vidí autoři muzikálu The Last Five Years. Komorní příběh lásky a zkušeností z partnerského soužití je vyprávěn z pohledu spisovatele Jamieho a herečky Cathy, dvou typických Newyorčanů, kterým se právě rozpadlo jejich první manželství. Každý chce najít toho pravého, ale ve městě, kde je na prvním místě kariéra a soukromí jde stranou, se to zdá téměř nemožné.
Muzikál The Last Five Years měl světovou premiéru v roce 2001 v Chicagu, o rok později pak premiéru na jedné z off-broadwayských scén. V roce 2006 jej uvedla prestižní londýnská scéna Menier Chocolate Factory. Jason Robert Brown do svého muzikálu promítl osobní zkušenosti a celý muzikál vypráví v neobvyklé struktuře monologických flashbacků, kde záblesky štěstí střídá analýza partnerské krize. Skladatel Jason Robert Brown patří u nás do kategorie méně známých, za mořem však velmi vyhledávaných divadelních tvůrců, kterým experiment na poli muzikálu není cizí.
Česká premiéra 26. září 2019, Divadlo „12“ 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.