THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

Datum Místo
23. 3. 2022 20:00 (st) Palác Lucerna, Velký sál, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
26.06.2022 (So) / Vstup 19:00 / Show 20:00 Multifunkční aula Gong, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
27. 6. 2022 20:00 (po) SONO CENTRUM, Brno Objednat u TicketPortalu
Více termínů

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům.
Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a ukážou se i v České republice! Díky pokračovatelům The Dire Straits Experience tak opět máme možnost si vychutnat jejich neopakovatelnou show a naživo slyšet ty největší hity legendární kapely Dire Straits.

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM OSOBNÍ SETKÁNÍ S KAPELOU!

Meet & Greet včetně focení a autogramiády proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:00 k pokladně na místě konání.
BRNO: V ceně vstupenek na VIP galerii 3 MEET & GREET je též občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně pivo/víno/nealko.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
PRAHA: sleva 20 % ze vstupného dle ceníku pro ZTP (pouze 1 ks) a ZTP/P (pouze 2 ks), vstupenky oproti naskenovanémmu průkazu ZTP nebo ZTP/P na .  
BRNO, OSTRAVA:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P platí vždy pro dva návštěvníky, pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro druhou osobu jako doprovod, nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

***
BRNO:
Koncert byl stejně jako celá evropská tour přesunut na červen 2022.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného,nejpozději však do 31. LEDNA 2022.
POUKAZ COVID-19: NE

Team Ticketportal.cz

 

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.