TECHTLE MECHTLE A KOČKY travesti show VÁNOČNÍ

Datum Místo
6. 12. 2021 20:00 (po) Kulturní dům Ládví, Praha 8-Kobylisy Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky míří do Prahy se svou jedinečnou "Vánoční show"
Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této známé české travesti skupiny.
Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky jsou aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Jirka, Nikolas a Saša se promění během večera ve známé zpěvačky a herečky.
Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice. Přijďte se vánočně naladit a odpočinout si od předvánočního shonu. 
Více na: Facebook techtle mechtle revue / WEB www.techtlemechtlerevue.cz / www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupné: 350 Kč (předprodej) / 380 Kč (v den konání a na místě)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku. / bezbariérový přístup NE

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.