TASH SULTANA

Datum Místo
5. 9. 2020 19:00 (so) Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

TASH SULTANA

Více termínů

Tash Sultana (AU)

Globální koncertní senzace nebo Ed Sheeran v ženském provedení. Taková přirovnání dostá-vá od hudebních kritiků australská zpěvačka Tash Sultana. Multiinstrumentální umělkyně, která za poslední čtyři roky procestovala koncertně celý svět nebo v rekordním čase vyprodala legendární americký amfiteátr Red Rocks, dorazí poprvé do Prahy. V pražské Tipsport areně vystoupí s celou kapelou 5. září 2020. Koncert pořádá Charmenko CZ.

Australanka Tash Sultana má za sebou raketový start. V pouhých jednadvaceti letech si zvládla zís-kat skvělou pověst buskingem na ulicích rodného Melbourne, a díky videím nahrávaným doma v obýváku pak svoji popularitu rozšířila po celém světě. „Například video Jungle nahrála nezávisle doma v obýváku a nyní má neuvěřitelných 59 milionů zhlédnutí,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Do své první kytary se Tash zamilovala už ve svých třech letech a ve hře se od té doby dostala na téměř virtuózní úroveň. Svým zpěvem, rytmickými schopnostmi a skvělou prací s looperem dokáže na pódiu doslova vyčarovat několika minutové mistrovské kousky s jedinečnou melodickou linkou a kvalitními texty. Ostatně i tuto svoji „bezkapelovou“ stránku zpěvačka pražskému publiku v Tipsport areně ukáže. „Kromě toho však do Prahy přivezu i celou kapelu,“ vzkazuje hudebnice.

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.