TARJA - RAW TOUR 2021

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
29. 10. 2021 20:00 (pá) IDEON Pardubice, Pardubice ID akce: 7979017 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

TARJA - RAW TOUR 2021

Více termínů


TARJA - RAW TOUR 2021, 29. 10. 2021, 20:00, Ideon PARDUBICE

Vstupné
- stání předprodej 890 Kč/na místě 950 Kč
- galerie stání 1290 Kč

Turné metalové královny TARJI TURUNEN „In The Raw“ se přesouvá na podzim příštího roku! 
Pozor, pozor, škrty a přesuny v koncertním kalendáři pokračují! Vzhledem k současné celosvětové pandemii coronaviru a naprosto nepředvídatelnému vývoji v nejbližších měsících, přesouvá své podzimní turné „In The Raw“ také finská metalová diva TARJA TURUNEN! Své aktuální album „In The Raw“ tak představí v České republice až na podzim 2021! 

Nový termín koncertu je 29. 10. 2021 PARDUBICE, Ideon.
Rozhodně se vyplatí si na tyto skvělé koncerty TARJI počkat! TARJA plánuje pustit vás hluboko do svého nitra! Na desce „In The Raw“ se otevírá víc, než kdykoli předtím a říká, že je to jako by před vámi stála nahá a šťastná. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek.“  vysvětluje TARJA. A stejně taková je její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem. Jednoduše řečeno „In The Raw“. Hudba, kterou TARJA dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a prostě patří na velká pódia! 

Na obou koncertech této bohyně metalu se můžete těšit nejen na nové písně, ale i na ty starší, osvědčené hity. Už teď je tedy jasné, že půjde opět o nezapomenutelná, emocemi nabitá show! Rozhodně si na to počkejte!
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.