TARJA - RAW TOUR 2020

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
30. 10. 2020 20:00 (pá) IDEON Pardubice, Pardubice ID akce: 7979017 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

TARJA - RAW TOUR 2020

Více termínů


TARJA - RAW TOUR 2020, 30. 10. 2020, 20:00, Ideon PARDUBICE

Vstupné
- stání předprodej 890 Kč/na místě 950 Kč
- galerie stání 1290 Kč

TARJA TURUNEN představí na podzim v PARDUBICÍCH své nové rock-metalové album „In The Raw“!

Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám letos na podzim opět vrátí, aby zde naživo představila své nejnovější album v rámci RAW TOUR 2020.

Na tomto novém albu vás TARJA pustí hluboko do svého nitra. Otevírá se zde víc, než kdykoli předtím a říká, že je to jako by před vámi stála nahá ve své poctivosti, a šťastná, co svými slovy vyjadřuje. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek.“ vysvětluje TARJA. A stejně tak její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem.

Jednoduše řečeno „In The Raw“. Budete žasnout! Hudba, kterou TARJA dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a patří na velká pódia! Na obou koncertech této bohyně metalu zazní kromě zbrusu nových písní také ty starší, osvědčené klasické hity a buďte si jisti, že půjde opět o show, na kterou jen tak nezapomenete!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.