Slavnosti břeclavského piva 2022

Datum Místo
10.6.2022 / OD 16:00 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA Zámecký areál Břeclav, Břeclav Objednat u TicketPortalu
11.6.2022 / OD 11:00 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA Zámecký areál Břeclav, Břeclav Objednat u TicketPortalu
10.6. OD 16:00, 11.6.2022 OD 11:00 / PERMANENTKA Zámecký areál Břeclav, Břeclav Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Program Slavností se přesouvá na 10. a 11. června 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za podporu

Milé fanynky, milí fanoušci, ahoj parto!
Je to právě rok, co jsme oznamovali přesun Slavností břeclavského piva na letošní červen. A ani v tom nejčernějším snu jsme si nedovedli představit, že rok se sejde s rokem a budeme v podobné situaci psát opět tyto smutné řádky. Příprava jednoho ročníku trvá řadu měsíců a my jsme se v těchto dnech dostali do nejzazšího momentu, kdy jsme schopni odpovědně připravit festival v celé jeho kráse a kvalitě, na kterou jste od nás zvyklí. 

Vzhledem k tomu, že aktuálně nemáme jakýkoliv výhled, jak by mělo festivalové léto z pohledu Vlády ČR vypadat, přesouváme program letošního ročníku na 10. a 11. června 2022. Děláme to opravdu neradi, jelikož jsme tento ročník připravovali s maximálním úsilím a nemalými náklady více než dva roky. Realita dnešních dní je už bohužel taková a tento krok vnímáme jako nutný a odpovědný vzhledem k okolnostem a zdraví nás všech.

Ale máme i dobré zprávy! Program Slavností se nám povedlo kompletně zachovat a můžete se tak těšit na skvělé koncerty všech interpretů, které jsme vám do téhle chvíli představili. Další informace k přesunu naleznete na webu slavnosti.cz

A protože dobrých zpráv není nikdy dost, máme ještě jednu skvělou na závěr. Slavnosti břeclavského piva v letošním roce proběhnou! V mnoha směrech se bude jednat o unikátní ročník. Vše podstatné odhalíme v následujících týdnech, tak zůstaňte v kontaktu.

Parto, děkujeme vám za důvěru a trpělivost, kterou nám v této těžké době věnujete. Bez ní by Slavnosti břeclavského piva nikdy nebyly tím, čím jsou. Festivalem pro skvělé fanoušky.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.