SUPERLAND – rodinný zábavní park

Datum Místo
CELODENNÍ VSTUPENKA BEZ URČENÍ DATA VYUŽITÍ Zábavní park Superland, Praha 5 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

SUPERLAND – Obrovský zábavní park pro celou rodinu, přijďte si užít 2500m² skutečného štěstí. 

Rodinný zábavní park Superland s velkou hrací plochou a mnoha atrakcemi, vlastní restaurací a domácí cukrárnou se nachází v OC Galerie Butovice. 

Najdete zde velkou hrací plochu plnou nejrůznějších atrakcí pro malé i velké děti. Ať už vaše děti milují rychlou jízdu na skluzavkách nebo tubingu, zábavné dobrodružství v obřím bludišti nebo soutěžení s kamarádem, kdo je lepší v basketbalu. V Superlandu si najde vyžití každý. Pro ty úplně nejmenší je k dispozici koutek, ve kterém se nachází hrací domečky, nejrůznější stavebnice, skluzavka do bazénku s balónky i vodní trampolína.

Až vám dojde vaše hrací energie, doplnit ji můžete v rodinné restauraci, kde je v nabídce široký výběr jídel a domácích limonád. Máte chuť na něco sladkého? Dejte si ke kávě jeden z dortíků, které se pečou v tamní cukrárně. Vše je domácí, vše děláme přímo v kuchyni Superlandu. Má vaše dítě narozeniny a chtělo by prožít den plný zábavy s kamarády? Přijďte do Superlandu a rezervujte si svoji oslavu. Připraveno je 6 krásných tematických narozeninových domečků, manažerky vám vytvoří oslavu dle vašich představ. 

Více informací o atrakcích: http://www.superland.cz

Děti do 1 roku, děti s průkazem ZTP, ZTP/P a osoby starší 16 let mají vstup ZDARMA.

Vstupenka je celodenní a lze ji uplatnit maximálně 12 měsíců od nákupu.

Galerie/Média