STARSET

Datum Místo
PŘESUN Z 02.03.2022, NOVĚ: 14.3.2023 OD 19:30 Lucerna Music Bar, Praha 1 NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Vyjádření kapely Starset:
“VZHLEDEM K POKRAČUJÍCÍMU KOVIDOVÉMU PROSTŘEDÍ V CELÉ EVROPĚ BYLY DEMONSTRACE EU|UK HORIZONTY 2022 PŘELOŽENY NA JINÝ TERMÍN.
MUSÍME ZAJISTIT BEZPEČNOST VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH I KVALITU NAŠICH DEMONSTRACÍ PRO NAŠE FANOUŠKY.
VŠECHNY VSTUPENKY BUDOU V NOVĚ PŘELOŽENÝCH TERMÍNECH AKCEPTOVÁNY."

Vizionářský mediální kolektiv STARSET si vytyčil jedinečnou cestu jako částečně filmová rocková kapela a částečně jako konceptuální vypravěč, který prostřednictvím multimédií spřádají složité příběhy a nově definují pojem skutečně pohlcující zábavy.

V čele s tajemným frontmanem a kandidátem na doktorát Dustinem Batesem si kapela dala za úkol vzít fanoušky na skutečně propojenou cestu prostřednictvím hudby, videa, AR, grafického románu Marvel a online zážitků, které stírají hranice mezi skutečností a fikcí. Třetí album kapely DIVISIONS představuje soundtrack k další kapitole jejich zastřešujícího příběhu - příběhu dystopického světa budoucnosti rozděleného technologií, která převzala vládu ve válce o lidské vědomí - ti, kteří poslouchají a těmi, kteří proti ní bojují. The Starset Society zanechali prostřednictvím řady přenosů vodítka k tomu, co se v budoucnu stane a zasévají je do celé kampaně, aby je fanoušci našli a stali se součástí samotného příběhu při hledání poznání a odhalování nové hudby.

Švédská cinematic rocková formace, známá také jako SMASH, si od vydání svého třetího alba "Rise And Shine" buduje jedinečnou značku. Uznávaní jsou nejen díky své futuristické a apokalyptické image, ale také díky vytvoření filmové minisérie 'ARCADIA WORLD', odehrávající se uvnitř paralelní virtuální reality.
V kombinaci s jejich ambiciózním zpěvem a mystickými živými vystoupeními jasně ukazují, kdo jsou opravdoví Smash Into Pieces.

Prolínání moderního rocku s elektronickými prvky podpořené velkým hlasovým rozsahem zpěváka Chrise Adama přináší posluchačům nezapomenutelný zážitek.
Jak popsal jeden z účastníků jejich posledního londýnského koncert: "Zažít SMASH naživo je jako ocitnout se uprostřed digitálního cybertronického cirkusu a poslouchat celý dav, který zpívá spolu s nimi, jako by byl zhypnotizován."

---
Slevy: NE

Galerie/Média