SNĚHURKA NA LEDĚ

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
10. 11. 2018 17:00 (so) Home Monitoring Aréna, Plzeň, Plzeň ID akce: 3001007 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

SNĚHURKA NA LEDĚ

Více termínů
Vstupné
VIP sezení plocha 990 Kč, dolní tribuny 790 Kč
horní tribuny 690 Kč, 590 Kč, 490 Kč
vozíčkář a průvodce - 449 Kč + 1 Kč (objednejte zde)

Sněhurka na ledě - jediný muzikál s živou hudbou a vzdušnou akrobacií u nás
V právě připravovaném muzikálu Sněhurka zažije Česká republika poprvé unikátní spojení ledové show, vzdušné akrobacie a živé hudby. V hlavní mužské roli této pohádky se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky. Premiérově se příběh odehraje 5. října 2018 v Třinci a následovat bude šňůra po desíti největších městech České republiky.

Autorský tým plný hvězd
„Námětem se pro nás stalo muzikálové zpracování skladatele Vaša Patejdla  Snehulienka a sedem pretekárov. Příběh na ledě bude převyprávěný řečí tance, zpěvu a humoru, čímž osloví diváky všech generací,“ řekla Stanislava Hauerová, ředitelka Kulturního centra TRISIA, které je v tomto projektu produkční agenturou. 

Režie se ujal přední slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík, jehož tvorba je známa svým originálním pohybovým zpracováním, humorem a dynamikou. Roli Sněhurky si zatančí Ivana Buzková, vícenásobná mistryně republiky v krasobruslení a princem bude mistr Evropy Tomáš Verner. „Kývnout na účast nebylo tak těžké, stejně jako kývnout na nabídku spolupracovat s nejlepšími lidmi v oboru. Komplikací byl harmonogram, není jednoduché zakomponovat všechna vystoupení a nácviky, ale nakonec se povedlo,“ prozradil Tomáš Verner.

Známá jména z pěveckého obsazení budou odhalována postupně na webu www.snehurkanalede.cz a facebooku https://www.facebook.com/snehurkanalede.cz/.

Ledová tour 2018 s přesahem do února 2019 v největších městech ČR
V současné době se připravuje realizace jednotlivých představení v halách po celé České republice. „Třinečtí diváci se mohou těšit na představení jako první. Slavnostní premiéru uvedeme 5. října 2018 ve WERK ARENĚ. Zájem o představení je nad očekávání, proto následující den po premiéře přidáváme další odpolední představení,“ dodala Stanislava Hauerová. Dalšími místy bude Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně, Budvar aréna v Českých Budějovicích, KV Arena v Karlových Varech, Home Monitoring Aréna v Plzni, Home Credit Arena v Liberci, Tipsport arena v Pardubicích, Zimní stadion v Ústí nad Labem, DRFG Arena v Brně, TIPSPORT ARENA v Praze  a OSTRAVAR ARÉNA v Ostravě. 
 
Pořadatel TRISIA, a.s.

Galerie/Média