SMASH INTO PIECES

Datum Místo
9. 11. 2023 20:00 (čt) Storm Club Prague, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Taneční rock-metalová senzace z letošních „Masters“ SMASH INTO PIECES přijedou zahrát v listopadu do PRAHY!

SMASH INTO PIECES, Cyan Kicks – 9.11.2023 – PRAHA, Storm

Moderní švédská rock-metalová banda SMASH INTO PIECES byla na letošním MASTERS OF ROCK poprvé a stala se opravdovou lahůdkou a pastvou nejen pro uši. Také oči si medily a zaplálo tam pro ně mnoho mladých srdcí…Jejich tvorba je naprosto nekonvenční, dokáží do ní vložit jak tradiční rockové kytarové riffy, tak popové či taneční rytmy a lze zaslechnout i decentní mathmetalové pasáže. Kluci nejsou na rock-metalovém poli žádní nováčci. Od svého vzniku v roce 2008 vydali 8 studiových alb. To poslední a nutno dodat, že velmi úspěšné se jmenuje „Disconnect“ a vyšlo vloni.

Kdo si je na „Masters“ nenechal ujít potvrdí, že jejich chytlavá a barvitá show nádherně obohatila program festivalu. Tahle muzika má budoucnost a rozhodně obrovský potenciál.

SMASH INTO PIECES naplánovali ještě letos na podzim turné, a tak jsme se chytili příležitosti a pozvali je ještě jednou k nám, do PRAHY, klubu Storm - 9. 11. 2023! Nenechte si je ujít, nebudete litovat!

Speciálním hostem koncertu je mladá finská alt-rocková senzace CYAN KICKS míchající žánry s takovým nasazením, že vzniká jejich zcela unikátní moderní zvuk. Jejich drsný rock s elektronickými prvky rezonuje po celém světě a vezme vás na hudební horskou dráhu plnou emocí a textů k hlubokému zamyšlení. Jejich vystoupení nejsou jen show, jsou absolutně pohlcujícím zážitkem, který zanechává trvalý dojem.

SMASH INTO PIECES a CYAN KICKS 9. listopadu naživo v PRAZE, Klubu Storm! Poslechněte svou hudební intuici a doražte, tohle bude koncertní pecka!

Galerie/Média